utorok, 23 júl 2024

Moty – Ski and snowboard school

  

 

Lyžiarska škola Moty – Ski and snowboard school zabezpečuje v stredisku Janovky kvalitnú výučbu lyžiarov a snowboardistov od úplných začiatočníkov až po expertov, pre všetky vekové kategórie - deti od troch rokov až po dôchodcov, pretože vek je u nás len relatívnou veličinou.

 

      

 

✆ +421 911 474 087 - rezervácie

 

Lyžiarska škola Moty – Ski and snowboard school pôsobí na trhu v oblasti výuky už niekoľko rokov a disponuje veľkým množstvom skúseností vo svojej oblasti. V celej svojej histórii, sa jej podarilo vytvoriť z mnohých začiatočníkov špičkových lyžiarov.

Inštruktori lyžiarskej školy približujú klientom lyžiarskej školy kvalitné základy lyžiarskej ako aj snowboardovej techniky tak aby pocit klienta na zjazdovke bol maximálne bezpečný, pôsobil sebaisto a aby si jazdu na lyžiach či snowboarde vedel naplno užiť. Zároveň sa naši inštruktori snažia predať každému klientovi zásady správania sa na zjazdovkách.

Služby lyžiarskej školy je možné zakúpiť v priestoroch lyžiarskej školy  v stredisku Janovky.

 

 

VYBERTE SI LEKCIU

 

 

          

 

 AREÁL LYŽIARSKEJ ŠKOLY

Keďže kvalita výuky je pre nás prvoradá, areál lyžiarskej školy sme od tejto sezóny vybavili novým moderným lyžiarskym dopravníkovým pásom, ktorý výrazne prispeje k skvalitneniu výuky ako aj komfortu klientov. Vybavenosť didaktickými pomôckami je pre nás samozrejmosťou.

 

 

LYŽIARSKE KURZY

 

V rámci lyžiarskej školy poskytujeme našich inštruktorov pre žiakov a študentov materských, základných a stredných škôl pre ich lyžiarske kurzy a výcviky. Viac info nájdete v sekcii lyžiarske kurzy.

 

Dovolenka na Slovensku vám ponúka veľa zážitkov v zime i v lete. Rezervujte si ubytovanie na webe Hauzi.sk už teraz! Nájdete tam aj Apartmány Hrady, ktoré sú skvelou voľbou pre rodiny s deťmi i priateľov.

zavrete.gif

Teplomer dolná stanica

Teplomer stred

Teplomer konečná stanica

Facebook

Kontakt

Rohače s.r.o.
Sídlo spoločnosti:
Borová 445
027 32 Zuberec

E-mail: info@janovky.sk
Tel: 
+421 915 068 944
      +421 905 311 056
      +421 903 515 622
      +421 903 506 842

GPS : N 49° 15' 55", E 19° 36' 18"

TOPlist

skola.jpg

Prihlásenie